zpět na všechny restaurace zobrazit další restauraci

what's in the market

Fasù

Fasù

Co znamená Fasù? Je to nářeční výraz, který znamená ""Udělej to hned"". Jde o to být změnou, kterou chcete. Což se dá volně přeložit jako ""Dejte si u nás pizzu svých snů, uděláme vše pro to, abyste byli spokojeni"". Tento koncept italského pouličního občerstvení provozují tři rodáci z Apulie a z energie a úsměvů vycházejících z kontejneru Fasù je hned poznat, že půjde o nezapomenutelný zážitek. Jejich pizza 5 Formaggi mluví za vše.

Vynalezení nejlepšího neapolského zážitku

Nabídka Fasù je poměrně krátká, ale rozhodování to nijak neusnadňuje. Zvlášť když se nebojí experimentovat a nabízejí věci jako 5 Formaggi s mozzarellou, parmazánem, gorgonzolou, sýrem pecorino a scamorzou alias uzenou mozzarellou. Pokud budete mít štěstí, můžete ochutnat i další italské speciality a pečivo přímo z jejich pece. Vše je zde určeno k ochutnávání přímo na ulici, kde vše chutná nejlépe. Dokonce i lahodné dezerty, skvělé víno a prosecco.
Fasù

Miluji toto místo, skrytý klenot pražského pouličního jídla. Navštivte tyto kluky z Apulie a ochutnejte jednu z nejlepších pizz ve městě.

Ondřej Peterka

Rozhodně originální italská pizza z čerstvých surovin! Moc jsem si pochutnala, a věřte mi, že mám s pizzami bohaté zkušenosti. MUST v Praze !!!!!

My birthday 2508
Fasù

Sdílení tajného rodinného receptu

Pizza Fasù dlouho kyne a to 48 až 96 hodin, což zajišťuje vysokou stravitelnost a nejlepší možný neapolský zážitek. Šéfkuchař Armando přijel přímo z Foggie s tajným rodinným receptem v kapse. Jeho rodina se proslavila výrobou pizzy Pizzella a on si své dědictví přivezl do Prahy. Vize: vytvořit neformálním italskou kuchyni, abyste ji mohli ochutnat i na ulici, a podělit se o kulturu jídla s těmi, kteří si ji dokážou vychutnat.

Rezervace
co se vám vryje
do paměti

Manifesto je zážitek, který se vyplatí plánovat předem. Zamluvte si místo a náš tým vás přivítá s otevřenou náručí.
Fasù

follow
the restaurant

you might
also like