zpět na výpis zobrazit další post

Nejbližší cesta na Tahiti začíná v Manifestu

Nejbližší cesta na Tahiti začíná v Manifestu

Slyšeli jste o ready to drink koktejlech?

Manifesto má tip, jak proslunit tyto dny, které většina z nás tráví uzavřená doma. Sip of Cuba, Sip of Mex a Sip of Tahiti je kolekce čerstvě namíchaných koktejlů podle původní receptury Manifesta. Dostanou se až k vašim dveřím přes rozvážkové služby, přes eshop Manifesto on wheels, nebo si pro ně můžete zaskočit přímo na bar na Florenc. Šéfbarman Alexandros, který sám pochází z Řecka, k tomu říká:

“Vytvořil jsem koktejly, které mají svou chutí navodit exotiku vzdálených ostrovů, jejich sladkost i osvěžující ovocnou kyselost a barvy západu slunce nebo ranního rozbřesku. Myslel jsem přitom na bezodpadovou produkci. Kůra z ovoce má v sobě aromatické oleje, které se v nápoji nádherně rozvinou, takže se rozhodně nesmí vyhodit. V koktejlu Sip of Tahiti, který je smíchán z ginu a aperolu, tvoří základ chuti náš domácí sirup z citrusů a marakuji. Nejdříve připravíme oleo saccharum, to je směs citrusových olejů s cukrem, potom přijde na řadu marakuja, vanilka, alkoholové složky a úplně nakonec doladíme kyselost,” prozradil Alexandros. 


Nápoje se dodávají ve 200 ml skleněných placatých lahvičkách, jejichž etiketa věrně zobrazuje pomyslnou destinaci. Kdo by chtěl ochutnat všechny varianty, může si vybrat set Happy Vacation se třemi koktejly po 100 ml. Lenivá rána, odpoledne a líný pocit navečer. Nechce se vám ven, nechce se vám vůbec nic, ba ani přemýšlet, na co byste měli chuť. Kdo se v tom poznává, může to nechat na Manifestu a vychutnat si lenivou chvilku s příchutí exotiky do posledního doušku. Alexandros doporučuje servírovat pořádně vychlazené a na led.

Součástí balení je QR kód k poslechu tematického hudebního playlistu Happy Vacation. Jestli se budete chtít hodit do plavek a slamáku, to už je čistě na vás!Přečíst původní příspěvek
sdílet