zpět na všechny akce
Manifesto Florenc: nový rok, další kapitola, 31/12

31/12 Manifesto Florenc: nový rok, další kapitola

Nový rok, další kapitola. Nadešel čas se rozloučit s rokem 2021 a Manifestem Florenc než se chopíme nového místa v Praze.

Manifesto Florenc bude 31. prosince vyhlížet plánované stěhování a rozlučka se starým rokem tak bude poslední příležitostí k ulovení zážitků z tohoto legendárního místa, které se zapsalo do paměti. Vezměte své nejbližší a přijďte oslavit nový rok u nás. #Legendforever

Otevřeno bude od 11 do 22 hodin (anebo, pokud to ukončení nouzového stavu dovolí, tak do půlnoci). I na tento večer bude možné rezervovat si jeden z vyhřívaných glampingových stanů, vychutnat si speciální nabídku prosecca, pořídit jedny z posledních fotek a užít si rytmy večera od DJe Nobru. 

???? Užijte si poslední chvíle roku u praskajícího ohně nebo v ikonickém glamping stanu! Rezervujte si svá místa na shop.manifestomarket.com.

???? Těšte se na akci 2+1, kdy při koupi 2 lahví prosecca Serenello 0,75 l dostanete třetí lahev ZDARMA!

Dopřejte si skvělou večeři. Na výběr máte z 15 restaurací, které představují různé světové kuchyně. Na koktejlovém baru Soot si vyberte z bohaté nabídky horkých a studených koktejlů, bublinek, vína a milovníkům piva jistě neujde náš pivní bar s Vinohradskou 11. 

Mám zájem