zpět na všechny restaurace zobrazit dalšího prodejce
co najdu v marketu
Ben&Jerry's Scoop Shop

Ben&Jerry's Scoop Shop

Značka Ben&Jerry’s má svůj domov v Americe, kde ji v roce 1978 založil dva kamarádi, Ben Cohen a Jerry Greenfield. Od prvního obchodu v zrekonstruované benzínové pumpě se tato pekelně dobrá zmrzlina dostala do celého světa a první Scoop Shop právě i k nám do Manifesta!

Přijďte ochutnat superprémiovou zmrzlinu vyráběnou ze smetany a dalších vysoce kvalitních surovin s pořádnými kousky ingrediencí. Nabízíme i kvalitní alternativu smetanové zmrzliny vyrobenou z mandlového mléka, tudíž bez laktózy a vhodnou pro vegany. 

Ochutnejte unikátní příchutě Ben&Jerry’s zmrzlin a zažijte euforickou chutě. Tuto kopečkovou zmrzlinu si u nás můžete dát do kelímku nebo v křupavém kornoutku, doplnit pořádnou dávkou polevy dle výběru a na vrch přidat barevné posypy.

Navíc, Ben&Jerry’s není jen tak ledajaká zmrzlina. Tato společnost se staví za transparentnost a právo na informace o původu surovin. Aktivně podporuje lidská práva, udržitelný rozvoj a etické zacházení se zvířaty, využívá Fair Trade ingredience a zaměřuje se na ochranu životního prostředí.

Ben&Jerry's Scoop Shop
Ben&Jerry's Scoop Shop

mohlo by se vám líbit

Manifesto - Rozvoz drinků z Manifesta!

Rozvoz drinků z Manifesta!

Objednej zde