zpět na všechny restaurace zobrazit další restauraci
co najdu v marketu
Dirty Dog Barbeque

Dirty Dog Barbeque

Dirty Dog už nějaký čas vaří street food v New York stylu a jezdí s ním se svým foodtruckem už pět let po České republice. Nyní startují úplně nový koncept amerického BBQ (grilování) v Manifesto Market. 

Používají ty nejlepší, nejchutnější kousky masa jako je hrudní špička či žebírka z pečeně. Vyzkoušejte také pikantní texaské hot links (na styl klobásky/párku), které se pomalu udí v kouři 8 až 12 hodin, kombinované s tajnou grilovací omáčkou a posypané speciálním kořením. Dirty Dog dělají maso tak křehké a měkké, že vám garantujeme, že jste něco takového ještě nejedli. 


Mezi největší trháky pak určitě patří takzvaný Shroom Boom, vegetariánský sandwich, do kterého se zamilovali dokonce i masožravci. Na jabloňovém dřevě uzené portobello s coleslaw salátem, rozpuštěným ementálem, v limetce nakládané cibulky a samozřejmě domácí BBQ omáčka. To všechno dostanete v parádní houstičce. 


Seznamte se s šéfkuchařem:

Isaac začal svou kuchařskou odyseu ve fastfoodu v New Orleans, kde na střední obracel hamburgery. V kuchyni si však uvědomil, že ho to u hrnců baví mnohem víc. Proto se rozhodl odejít do New Yorku, kde začal studovat kuchařskou školu a nastoupil na stáž do vyhlášené michelinské restaurace Craft pod vedení mistra Toma Colicchio. Několik dalších let strávil vařením na Manhattanu (BLT Steak a The Soho House) až jednoho dne zjistil, že sedí v letadle do Evropy, kam se vydal šířit povědomí o americkém streetfoodu, který se dá dělat i trochu jinak.

Manifesto - Rozvoz drinků z Manifesta!

Rozvoz drinků z Manifesta!

Objednej zde