zpět na všechny restaurace zobrazit dalšího prodejce
co najdu v marketu
pho bar

pho bar

Pod názvem phở si dnes většina z nás vybaví typickou vietnamskou polévku postavenou na silném vývaru. Název phở, ale označuje také ploché rýžové nudle. A právě tyto nudle přináší pho bar ve třech kreativních formách. Ochutnat tedy můžete již zmiňovanou polévku, míchaný salát či rolky. Základ je vždy stejný, můžete si však vybrat formu pokrmu a přidat další ingredience dle Vaší chuti.


Jedná se o pokrmy inspirované vietnamským street foodem z čerstvých a kvalitních potravin vytvořené v malém rodinném zázemí. Všichni jsou vítáni ochutnat kousek Vietnamu! 


Preferujete vegetariánskou stravu? Naši pholévku neděláme zatím ve vegetariánské verzi, jelikož používáme hovězí vývar. Ale máme vegetariánskou alternativu pho mix a pho roll, obojí s tofu. Což se nám ukázalo jako oblíbená vegetariánská pochoutka z Winter Marketu. Mix je salát s rýžovými nudlemi pho, bylinkami, zeleninou, tofu a tamarindovou zálivkou. Roll je rolka s rýžovými nudlemi pho, bylinkami, zeleninou, tofu a hoisin omáčkou s arašídy.

pho bar
pho bar

mohlo by se vám líbit

Manifesto - Podívejte se, jaké restaurace najdete na Smíchově

Podívejte se, jaké restaurace najdete na Smíchově

Zjistit více