zpět na všechny restaurace zobrazit další restauraci
co najdu v marketu
 Ukiyo-e Japanese Cuisine

Ukiyo-e Japanese Cuisine

Japonská kuchyně je jemná, rafinovaná a elegantní. V průběhu staletí se její příprava a prezentace vyvíjely tak, aby měla jedinečné a čisté chutě.

Japonské jídlo zdůrazňuje chutě, textury a barvy sezónních produktů. Je světově proslulé svými vysoce kvalifikovanými způsoby přípravy a jedinečnou prezentací.

Na rozdíl od mnoha jiných druhů asijské kuchyně se Japonci při dochucení svých jídel nespoléhají na bylinky a směsi koření. Každá ingredience je pečlivě vybraná a udržovaná v souladu s vlastními individuálními příchutěmi.

Tradiční japonská strava má vysoký obsah vlákniny a nízký obsah kalorií a cholesterolu; rýže je hlavním škrobem a je přítomna téměř v každém japonském jídle.

Udon a soba nudle, teplé nebo studené, s mnoha různými druhy příloh a dresinků; jsou důležitým základem. Všudypřítomné v japonské kuchyni jsou také ryby, výrobky ze sójových bobů, mořské řasy, zelenina a ovoce.

V Ukiyo-e Japanese Cuisine je naším cílem uchovat a nabídnout vždy čerstvé a tradiční pokrmy s těmi nejkvalitnějšími přísadami, které vám umožní objevit nádherný zážitek z japonské kultury.

Termín „ukiyo-e“ (浮世 ) se překládá jako „obraz(y) plovoucího světa“ a odkazuje na styl japonského dřevorytu a malby z období Edo (1615-1868) zobrazující slavné divadelní herce, krásné kurtizány, městský život, cestování v romantické krajině a erotické scény.

Přijďte nás navštívit a ochutnat kousek Japonska.

Kanpai!

Manifesto - Rozvoz drinků z Manifesta!

Rozvoz drinků z Manifesta!

Objednej zde