GDPR

Poučení o zpracování osobních údajů

Vyplněním formuláře níže či v zápatí těchto webových stránek nám dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů. Účelem zpracování je zasílání pravidelných newsletterů a dalších informací týkajících se Manifesto Market na Vámi uvedenou emailovou adresu. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Vaše osobní údaje zpracováváme a chráníme v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (též „Nařízení“). Ve věcech zpracování a ochrany osobních údajů nás můžete kontaktovat na adrese: Manifesto Holding, s.r.o., Národní 135/14, 110 00, Praha 1, e-mail: info@manifesto.city. 

Osobní údaje poskytnuté prostřednictvím tohoto formuláře jsou zpracovávány v elektronické databázi. Všechny osobní údaje jsou chráněny proti nepovolenému přístupu cizích osob a zneužití.

Pokud jste vyplnili formulář na stránce “Pronajmout kontejner”, dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů a emailové adresy také leasingovému partnerovi, společnosti Dejsiprostor (Dejsiprostor s.r.o., Revoluční 1082/8, 110 00 Praha 1, IČ: 03720934, DIČ: CZ03720934), a to výhradně za účelem zprostředkování pronájmu jednotky v Manifestu. 

Máte právo na přístup k osobním údajům a právo na přenositelnost údajů, právo na opravu a doplnění neúplných osobních údajů i další práva vyplývající z Nařízení.