Kariéra

Přidej se k nám!

Manifesto Market je první iniciativou neziskové organizace reSITE, která zkvalitňuje prostředí měst pro příští generaci. Zapomenuté lokality se nám pod rukama proměnily v jedinečná místa s vytříbeným designem, kde se můžete setkávat a trávit společně čas. Rodiny, kolegové, sousedé i návštěvníci Prahy. Technologii máme zakódovanou v krvi, díky tomu dokážeme bourat zaběhlé konvence. Třeba tím, že jsme cashless.

Snová práce teď a tady

Manifesto hledá nové členy do mezinárodního týmu. Máte zkušenosti, otevřenou mysl, žízeň po nových dovednostech a chcete s námi sdílet vášeň pro věc? Přesně takové jedince máme v hledáčku. 

Volné pozice:

Site Manager

Ecommerce Manager

HR Admin Specialist

Financial Controller

General Markets Manager

Barman | Barmanka

Product Manager for POS & Digital Technologies

Nezaujala Vás žádná z pracovních příležitostí, ale přesto by Vás bavilo s námi pracovat? Pošlete CV a zprávu "proč právě Vy" na jobs@manifesto.city  Rádi vás poznáme a kdo ví, třeba Vás uvítáme v týmu.

Nabídka stáže:

Erasmus+ stáže

Graphic Design Internship

HR Support Internship

Další možnosti stáže: chcete získat zkušenosti z marketingu, PR, produkce akcí, finančního řízení, HR nebo provozu F&B? Napište nám na internships@manifesto.city.

Hlasíte se na Erasmus+? Nabízíme stáže pro studenty (nejen) ze Slovenska. 

          

 

          

 

Co děláme?

Za pomoci technologií a progresivního, udržitelného designu vytváříme neotřelá místa bující dobrým jídlem, kulturou a příjemným setkáváním. V Manifestu se totiž prolínají pečlivě vybrané kulinářské koncepty s kulturním programem a během jediné návštěvy lze ochutnat autentické kuchyně Středozemí, Asie i Ameriky i pýchu místních pivovarů či vína a drinky z různých koutů světa. Staráme se o váš zážitek a pohodlí podle sezón, takže si u nás přijde na chuť kouzlu posezení venku v každé roční době opravdu každý.