podnikejte v Manifestu

Otevřete svůj vlastní koncept v Manifestu, díky němuž oslovíte diverzifikovanou komunitu zákazníků a zvýšíte své marže.

Otevřete svůj vlastní koncept v Manifestu, díky němuž oslovíte diverzifikovanou komunitu zákazníků a zvýšíte své marže.
Půvab značky

Manifesto vám pomůže s rozjezdem nového konceptu. Ať už se věnujete gastronomii, nápojům nebo máte nápad na prodejní pop-up, naše cashless markety jsou stvořené k tomu, usnadnit vám cestu k novým zákazníkům, kteří mají k Manifestu emocionální pouto.

nízké vstupní náklady

My řešíme vnější prostor, vy pouze ten vnitřní. Otevřít si bistro nebo obchod v Manifestu stojí přibližně 10% z nákladů kamenné provozovny. Požadujeme nízkou kauci a náklady na vybavení prostoru jsou příznivé jednoduše díky malometrážní ploše našich jednotek. Za námi jdou také investice do technologie POS, díky čemuž se krátí další z počátečních nákladů. Zvládnete to bez půjček a investorů a vašemu bistru snů nestojí nic v cestě. Prodejci v Manifestu jsou obvykle v černých číslech v řádu týdnů či jednotek měsíců, včetně návratnosti vstupní investice.

Přidejte se k nám

vyšší marže

Tradiční kamenné restaurace pracují s vysokým rizikem a velmi nízkou marží, která může klesnout až k 6-10 %. V Manifestu se očekávané marže pohybují několikanásobně výše. Jde nám o to, aby každý podnik prosperoval, abychom sami měli dobré výsledky. V Manifestu budete schopni zredukovat fixní provozní i personální náklady a soustředit se maximálně na to nejdůležitější - jídlo nejvyšší kvality. My máme pod kontrolou zákaznickou zkušenost a náš management se opírá o data, díky nimž jsme schopni předvídat odbyt, optimalizovat provozní výdaje i poradit, jak zlepšit skladbu menu, ceník, personál i design.

Přidejte se k nám

získejte nové zákazníky

Manifesto je brand, který zákazníci milují. A to pomůže nasměrovat je k vám. Naše partnery motivujeme, aby Manifesto využívali jako testovací laboratoř pro inovativní nápady, koncepty a zážitky. Poradíme, jak dohnat rezervy a vylepšit menu, ceník, personál, design i marketing. S námi najdete více spokojených zákazníků dříve, než byste to dokázali na vlastní pěst. Jídlo, inovace a kultura se v Manifestu spojují v jedno. Zaměstnáváme brilantní marketingový tým, který má v součtu 50 let kolektivní praxe u velkých značek. Ze 100 % využíváme energii z obnovitelných zdrojů a naše komunita slyší na základní hodnoty, kterými jsou udržitelnost, kreativita, pospolitost, design a inovace.

Přidejte se k nám

řekli o nás

“Během nečekané krize vyvolané koronavirem a šířením COVID-19 musely restaurace plošně zavřít. Manifesto pro nás v této situaci představuje mnohem více, než jen poskytovatele prostor. Jsou pro nás velmi akčním, inovativním a neocenitelným spojencem, který neúnavně pracuje na tom, abychom úspěšně spolu z této krize vyvázli. Rozhodlo se spustit pilotní provoz zcela převratného způsobu rozvážek jídla se sloučenou objednávkou z různých restaurací, a tak nám pomohlo zachovat provoz a výdělek i během drsné a nejisté doby. Zvláště musíme ocenit obdivuhodné osobní nasazení celého vedení Manifesta." | Marek Pavala, chef a zakladatel, Fuego Wild Diner  

Přidejte se k nám

zmínky v médiích