expandujme spolu

Naší vizí je stát se světově významnou a milovanou značkou pro koncept food halls.

Naší vizí je stát se světově významnou a milovanou značkou pro koncept food halls.
Půvab značky

Odemkněte potenciál ve svém potfoliu

Manifesto se zaměřuje na design, instalaci a provoz food marketů, jež proměňují venkovní i vnitřní prostory v městské zástavbě v ikonická místa. Spolupracuje s investory, developery i vlastníky realit. Na kurátorském principu Manifesto pronajímá prostory nezávislým značkám, je nakloněno kreativitě a flexibilním podmínkám. Díky tomu vytváří místa s neopakovatelnou atmosférou a maximalizuje dlouhodobou hodnotu nemovitostí. Má potenciál pozitivně ovlivnit výnos z pronájmů kancelářských budov i zvýšit příliv klientů pro maloobchod.

odvětví na rychlém vzestupu

Segmentu food halls s mnoha prodejci pod jednou střechou (či bez) připadá podíl na globálním trhu o objemu zhruba 50 miliard USD. Žádná jiná kategorie nevykazuje tak silný nárůst. V době apokalypsy kamenného maloobchodu jsou food markety atraktivní a funkční alternativou napříč světem.

Dejte nám o sobě vědět

posilněte své portfolio

Food markety přinášejí investorům masivní příliv zákazníků, a tím druhotné zhodnocení výnosu z pronájmů maloobchodních ploch, kancelářských a dalších prostor v budovách se smíšeným využitím. Tradiční gastronomické podniky zápolí v době ekonomického oslabení s náklady, nájemným i výdaji na personál. Naproti tomu food halls prosperují díky atraktivnímu prostoru s veškerým servisem, flexibilním podmínkám a vypilovanému marketingu, který dosahuje výjimečné návštěvnosti. Proto se food halls profilují jako svébytná kategorie, jež investorům zajišťuje vyšší návratnost a stabilitu, díky negativní korelaci s cyklickými jevy na realitním trhu.

Dejte nám o sobě vědět

mohu otevřít Manifesto jako franšízu?

Ne, to možné není. Manifesto neumožňuje franšízový model. Naopak je možné dohodnout se na licenci, pokud budeme koncept také spravovat. Jsme ochotni vstupovat do projektů na základě smlouvy o správě a provozování. Rádi si prohlédneme i váš prostor, zda je vhodný k pronájmu nebo akvizici. Aktivně se zajímáme o expanzi do regionů EMEA, Severní Ameriky i APAC.

Dejte nám o sobě vědět

proč se spojit s Manifestem

Zaznamenali jsme 75% meziroční nárůst návštěvníků a náš Net Promoter Score dosáhl 79 bodů. Manifesto je držitelem ocenění Mastercard Obchodník roku za nejlepší zákaznický zážitek a probojovalo se do finále prestižní mezinárodní ceny v oboru, Internorga Future Award 2020.

Dejte nám o sobě vědět