Příběh o nás

Stylové místo k setkávání, které žije gastronomií a kulturou. V samém srdci Prahy.

Stylové místo k setkávání, které žije gastronomií a kulturou. V samém srdci Prahy.
Půvab značky

Manifesto Market je první iniciativou neziskové organizace reSITE, která zkvalitňuje prostředí měst pro příští generaci. Zapomenuté lokality se nám pod rukama proměnily v jedinečná místa s vytříbeným designem, kde se můžete setkávat a trávit společně čas. Rodiny, kolegové, sousedé i návštěvníci Prahy. 

V Manifestu se prolínají pečlivě vybrané kulinářské koncepty s kulturním programem a během jediné návštěvy lze ochutnat autentické kuchyně Středozemí, Asie i Ameriky i pýchu místních pivovarů či vína a drinky z různých koutů světa. 

Staráme se o váš zážitek a pohodlí podle sezón. U nás přijdete na chuť kouzlu posezení venku v každé roční době. 

Jsme první zcela cashless komunitou v Praze, takže vítejte v budoucnosti – bankovky nechte doma.

Pronajměte si kontejner

Neustále se rozhlížíme po inovativních restauracích, barech a projektech, které posunou a obohatí náš Market.

zjistit více

Přidejte se k našemu týmu

Manifesto hledá nové členy do mezinárodního týmu. Máte zkušenosti, otevřenou mysl, žízeň po nových dovednostech a chcete s námi sdílet vášeň pro věc? 

zjistit více

Manifesto & design

Design máme v krvi. Manifesto vzniklo z touhy ukázat, jak dokáže promyšlený design ovlivnit vnímání prostoru a proměnit jej ve vysněné místo, kde se lidé cítí bezpečně a příjemně. Zanedbané a zapomenuté kouty nás inspirují. Spojili jsme nadšení a vášeň pro věc u mnoha dalších lidí a firem a společně jsme dosáhli proměny. Jsme tvořivý druh a máme za sebou zkušenosti z architektury, krajinářské architektury a eventů. 

Manifesto & udržitelnost

Není planeta B a Manifesto chce jít v udržitelnosti příkladem. Naše lednice, kuchyně, světla i sound systém napájí energie z obnovitelných zdrojů od Nano Energies. Manifesto jsme sestavili z modulárních jednotek a kontejnerů - ne kvůli stylu, ale abychom je mohli snadno přestěhovat na jiné místo a znovu použít. Nápoje si můžete vychutnat ve skle a ostatní nádobí je ekologicky odbouratelné, jako papír, dřevo nebo kompostovatelné materiály. Důsledně třídíme odpad a vy nám v našem úsilí můžete pomoci, také tím, když nebudete plýtvat vodou. Chodíte-li k nám často, co takhle si pořídit sadu příborů k opakovanému použití?