zpět na všechny akce zobrazit další event
Silvestrovská párty, 31/12

31/12 Silvestrovská párty

Oslavte příchod nového roku v Manifesto stylu, s velkou chutí!

Přidejte se k nám na nezapomenutelný večer, během kterého oslavíme příchod nového roku ne jednou, ale hned několikrát – v rytmu toho, jak v různých zemích světa udeří půlnoc. Vychutnejte si spojení skvělého jídla, koktejlů, hudby, kultury a zábavy, než se vydáte vstříc dalším oslavám!

Vaše zahřívací silvestrovská párty

Zahajte silvestrovské oslavy v Manifestu! Chlebíčky tentokrát nahraďte rozmanitou nabídkou z celého světa, která uspokojí všechny chutě. Jsme ideální zastávkou pro začátek vašeho večera, která udává tón legendární noci!

Zažijte kouzlo půlnoci v různých časových pásmech

Od dechberoucích ohňostrojů v Hongkongu po velkolepé oslavy v Bombaji - Manifesto Anděl vás prostřednictvím svých obrazovek a kosmopolitní atmosféry vezme na cestu kolem světa, aniž byste opustili srdce Prahy.

Kulinářské speciality až z 15 restaurací z celého světa

Nikdy není pozdě ochutnat svět! Zaplňte svůj stůl tím nejlepším z kulinářské rozmanitosti - až z 15 restaurací, představující jedinečné kuchyně z různých koutů světa. Ať už máte chuť na italskou pizzu, mexické tacos, indické kari nebo japonský ramen, každý si tu najde to své. 

Připijte si úžasnými koktejly ze SOOT baru 

Není lepší způsob, jak si připít na tento výjimečný večer, než nápaditými koktejly ze SOOT baru. Každý doušek bude působit slavnostně až se pustíte do zimních novinek a dalších studených i horkých drinků. 

Protančete celý večer

Těšit se můžete také na živou hudbu a DJe, kteří vás dostanou do varu! Připravte si outfity a taneční kreace pro ještě intenzivnější zážitek plný energie a radosti. 

19:00–22:00 I ???? DJ Yilmvzito
 
Silvestrovská SPECIÁLNÍ NABÍDKA v SOOT baru!
 
Užijte si 2+1 zdarma na koktejl Mystic Blue
Platí pouze 31.12., 15:00–22:00
 

Zajistěte si své místo

Nenechte si ujít tuto nezapomenutelnou silvestrovskou oslavu! Zarezervujte si své místo a přivítejte společně s námi rok 2024!

Pokud si chcete zajistit ta nejlepší místa, můžete si je rezervovat zde → www.manifestomarket.com/prague/andel/cs/rezervace.

Těšíme se na vás!

Mám zájem
Silvestrovská párty, 31/12