Příběh o nás

Stylové místo k setkávání, které žije gastronomií a kulturou. V samém srdci Prahy.

Stylové místo k setkávání, které žije gastronomií a kulturou. V samém srdci Prahy.
Půvab značky

Manifesto Market proměňuje zapomenuté a nedostatečně využité městské lokality v atraktivní a živá místa s vytříbeným designem, kde se můžete setkávat a trávit společně čas u dobrého jídla a kulturních zážitků. Food hub nebo food hall Manifesto zároveň vytváří nový model pro restauratéry, kteří zde s vášní a umem provozují kuchyně z mnoha koutů světa a mohou zákaznický zážitek rozšířit do online prostředí jako virtuální restaurace.

Manifesto vždy vzniká ve snaze zvýšit kvalitu života ve své čtvrti a návštěvníci sem míří zblízka i zdaleka za autentickým jídlem, výjimečnou atmosférou a téměř neomezenou možností vybrat si z mnoha kuchyní i barů. Během jediné návštěvy lze ochutnat autentické kuchyně Středozemí, Asie i Ameriky i pýchu místních pivovarů či vína a drinky z pečlivě připravených domácích ingrediencí.

Manifesto založil Martin Barry, podnikatel a krajinářský architekt, jako svůj první podnikatelský projekt, který si v roce 2022 razí cestu do nových míst a měst po Evropě, z nich je první v řadě Potsdamer Platz v Berlíně. Tím příštím se může stát parkoviště, historická tržnice nebo oživení brownfieldu. Na každém takovém totiž leží skrytá hodnota pro obyvatele a příležitost pro malé podnikatele a restauratéry.

Manifesto funguje jako cashless zóna, protože je to pohodlné, hygienické a bezpečné pro obsluhu.

Vítejte a objevujte!

Pronajměte si kontejner

Neustále se rozhlížíme po inovativních restauracích, barech a projektech, které posunou a obohatí náš Market.

zjistit více

Přidejte se k našemu týmu

Manifesto hledá nové členy do mezinárodního týmu. Máte zkušenosti, otevřenou mysl, žízeň po nových dovednostech a chcete s námi sdílet vášeň pro věc? 

zjistit více

Manifesto & design

Design máme v krvi. Manifesto vzniklo z touhy ukázat, jak dokáže promyšlený design ovlivnit vnímání prostoru a proměnit jej ve vysněné místo, kde se lidé cítí bezpečně a příjemně. Zanedbané a zapomenuté kouty nás inspirují. Spojili jsme nadšení a vášeň pro věc u mnoha dalších lidí a firem a společně jsme dosáhli proměny. Jsme tvořivý druh a máme za sebou zkušenosti z architektury, krajinářské architektury a eventů. 

Manifesto & udržitelnost

Není planeta B a Manifesto chce jít v udržitelnosti příkladem. Naše lednice, kuchyně, světla i sound systém napájí energie z obnovitelných zdrojů od Nano Energies. Manifesto jsme sestavili z modulárních jednotek a kontejnerů - ne kvůli stylu, ale abychom je mohli snadno přestěhovat na jiné místo a znovu použít. Nápoje si můžete vychutnat ve skle a ostatní nádobí je ekologicky odbouratelné, jako papír, dřevo nebo kompostovatelné materiály. Důsledně třídíme odpad a vy nám v našem úsilí můžete pomoci, také tím, když nebudete plýtvat vodou. Chodíte-li k nám často, co takhle si pořídit sadu příborů k opakovanému použití?