Kariéra

Přidej se k nám!

Manifesto přetváří a vytváří místa, kde najdou lidé důvod se setkávat. Zapomenuté a zadenbané lokality se nám pod rukama proměnily v jedinečné prostory s vytříbeným designem, kde se gastronomické zážitky kloubí s kulturním programem. Vše funguje za pomocí technologií a snažíme se vytvářet zážitky, které si návštěvníci budou pamatovat. 

Job snů teď a tady

Manifesto hledá nové členy do mezinárodního týmu. Máte zkušenosti, otevřenou mysl, žízeň po nových dovednostech a chcete s námi sdílet vášeň pro věc? Přesně takové jedince máme v hledáčku. 

Volné pozice v kanceláři

 

HR Manager - Berlin

POS System Administrator - Prague

Group Chief Accountant

Operations Manager: Restaurant and Bar - Berlin

Social Media Manager - Berlin

Marketing Copywriter - Berlin

Ecommerce Manager - Prague

Nezaujala Vás žádná z pracovních příležitostí, ale přesto by Vás bavilo s námi pracovat? Pošlete CV a zprávu "proč právě Vy" na jobs@manifesto.city  Rádi vás poznáme a kdo ví, třeba Vás uvítáme v týmu.

Volné pozice v provozu

 

 

 

 

 

 

Manažer baru- Praha

Číšník/servírka - Praha

Barman/barmanka - Praha

Pomocný barman (brigáda) - Praha

Výpomoc na úklid (brigáda) - Praha

Nabídka stáží, Praha

Erasmus+ stáže

Event Internship

General Business Intern

Architect Intern

Graphic Design Internship

HR Support Internship

Další možnosti stáže: Chcete získat zkušenosti z marketingu, PR, produkce akcí, finančního řízení, HR nebo provozu F&B? Napište nám na jobs@manifesto.city.

          

 

          

 

 

Co děláme?

Za pomoci technologií a progresivního, udržitelného designu vytváříme neotřelá místa bující dobrým jídlem, kulturou a příjemným setkáváním. V Manifestu se totiž prolínají pečlivě vybrané kulinářské koncepty s kulturním programem a během jediné návštěvy lze ochutnat autentické kuchyně Středozemí, Asie i Ameriky i pýchu místních pivovarů či vína a drinky z různých koutů světa. Staráme se o váš zážitek a pohodlí podle sezón, takže si u nás přijde na chuť kouzlu posezení venku v každé roční době opravdu každý.