zpět na všechny akce zobrazit další event
Rok tygra, 30/01

30/01 Rok tygra

Vkročte s námi do roku Tygra s kreativními workshopy v Manifestu Anděl!

Nenechte si ujít jedinečnou šanci nahlédnout do zvyků asijské kultury a oslavy lunárního Nového roku. Ve spolupráci s Česko-Tchajwanskou společností se můžete zúčastnit novoročního tvoření ve skupinách po 10 lidech a vybrat si můžete ze 3 časových slotů po hodinách.

Během jedné hodiny vás čeká krátký úvod o oslavách lunárního Nového roku, poté následuje tvorba unikátních obálek na peníze, které se tradičně používají k novoročnímu obdarování blízkých pro štěstí. Další aktivitou bude výroba tradiční loutky tančícího lva, kterou je ikonou pro tyto oslavy a tanec draka nebo lva lze spatřit na ulicích během oslav příchodu nového roku. Součástí workshopu je i tradiční hra s kostkami.

Veškeré výtvarné materiály i pomůcky budou již připravené, takže si s sebou kromě dobré nálady a kreativity nemusíte nic vzít. Každá osoba si může výtvory odnést domů za poplatek 250 Kč. Rezervujte si svá místa na shop.manifestomarket.com.

K tomuto svátku neodmyslitelně patří i výborné jídlo a pití. Nezapomeňte se stavit v Bab;Rýže pro speciální nabídku 김치전 (Kimchi Jeon - kimchi palačinka) a 해물파전 (HaeMul Pa Jeon - palačinka se středomořskými plody), které se skvěle hodí ke korejskému rýžovému vínu Makgeolli. Tuto speciální nabídku korejské kuchyně si můžete zakoupit během celého dne.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA ZA ZVÝHODNĚNOU CENU:
1. Makgoelli (막걸리) + kimchi palačinka (김치전) 
2. Makgoelli (막걸리) + palačinka s mořskými plody (파전)

PROGRAM:
???? úvod o oslavách lunárního Nového roku
???? tvorba novoročních obálek na peníze
???? tvorba loutky tančícího lva
???? tradiční hra s kostkami

3 časový sloty (11:00–12:00, 12:00–13:00, 13:00–14:00)
Cena: 250 Kč za osobu

Kapacita je omezená. Rezervujte si svá místa na shop.manifestomarket.com.

Mám zájem