Manifesto market

Dokonalé místo pro eventy

Skvělá lokace, profesionální zákaznický servis, rozmanitost kuchyní, inovativní koktejly, flexibilní prostory, živá atmosféra, jedinečný design, nezapomenutelné zážitky, udržitelnost…

Prostor Na 400m^2 flexibilního prostoru v centru města můžete uspořádat akci až pro 600 lidí v 4 různých zónách. Nachází se v centru města.
Catering S výběrem z 14 restaurací a 2 barů máme všechno, co světová kuchyně nabízí.
Balíčky Nabízíme balíčky jídla, drinků a zábavy na míru vašim potřebám, ale i samostatný pronájem prostor bez cateringu.

Charakteristika eventového prostoru

Image Alt
Kulinářská kreativita: vyberte si z rozmanité nabídky jídel, drinků a zábavného programu. Nechte náš tým expertů vytvořit menu na míru přesně pro vás.
Image Alt
Ráj koktejlů: užijte si profesionální bar a přátelskou zákaznickou službu. Nabízíme originální koktejly pro vaši oslavu, včetně firemních drinků ve vašich barvách.
Image Alt
Ďábel je v detailu: nabízíme plakáty na míru, vlastní menu a mnoho dalšího, abychom zajistili, že každý detail bude dokonalý a hlavně váš.
Image Alt
Zábava a zážitky: náš prostor je stvořen pro vystoupení a show, včetně DJ pultu, obrazovek, mikrofonů a prvotřídní audiovizuální techniky. Nabízíme také workshopy, například školu čepování piva a kurz ochutnávání vína.

Zorganizujeme cokoliv, ale jsme experti zejména na tyto příležitosti:

Image Alt
Firemní akce a večeře: změňte prostředí a dopřejte svým kolegům kvalitní zábavu mimo kancelář. Degustační menu a vlastní drinky pomohou zažehnout nečekané konverzace.
Image Alt
Teambuilding: stmelte tým společnými zážitky, zábavnými hrami a kvízy, karaoke večery, akrobatickými představeními, rukodělnými dílnami, stmelovacími hrami a dalšími aktivitami.
Image Alt
Workshopy: učiňte svou událost nezapomenutelnou a zábavnou s lekcemi vaření, školou čepování piva, ochutnávkami vín, degustací koktejlů, mícháním parfémů, lekcemi tance a dalším okouzlujícím programem.
Image Alt
Narozeninové a rodinné oslavy: potřebujete dort se svíčkami, balónky nebo fotografa, který zachytí váš speciální den? Vaše přání je naším rozkazem.

Šťastné a veselé Manifesto: Vánoční a silvestrovské večírky

Uspořádejte u nás vánoční večeři nebo silvestrovský večírek pro slavnostní zážitek plný překvapení. Manifesto Market se plynule proměňuje s ročními obdobími, zejména během Vánoc—nejkouzelnějšího období v roce. V zimě se vypustí bazén a naladí piano, zakryje se střecha, zapnou se hořáky, vytáhnou deky, podávají se horké nápoje a teplá jídla, která potěší a zahřejí. Občas jsou u nás k vidění iglú, pohádkové kolotoče, táboráky... každý rok máme nějaké překvapení. Proč tedy neuspořádat vánoční večírek—firemní večeři nebo novou rodinnou tradici—a silvestrovský večírek právě zde, obklopeni atmosférou hygge?

Akce byla pro naše hosty obrovským hitem! Všichni si naprosto užili skvělou zábavu a to, že personál byl extrémně rychlý a pozorný. Děkujeme za podporu Manifesta, byli jsme velmi spokojeni s výsledkem!

Gabi, která organizovala večeři pro hosty své svatby (v předvečer) pro své kanadské, americké a evropské přátele.
Chef