Manifesto market

Akce podle vaší chuti

Ať už máte jakkoli velkou skupinu nebo rozpočet, dokážeme se přizpůsobit vašim přáním a potřebám. Náš specializovaný tým je připraven navrhnout event šitý přímo vám na míru, pro jakoukoliv příležitost a to kdykoliv během roku. Je toho hodně, co vám můžeme nabídnout, ale rádi vám také poskytneme prostor pro vaše vlastní nápady a vize. Ať už zorganizujeme cokoli, můžete se spolehnout, že Manifesto uspořádá nezapomenutelné zážitky, které udělají dojem na vás a vaše hosty.

Prostor Na 400m2 flexibilního prostoru můžete uspořádat akci až pro 600 lidí v 4 různých zónách
Catering S výběrem z 15 restaurací a 2 barů máme všechno, co světová kuchyně nabízí
Balíčky Nabízíme balíčky občerstvení a zábavy na míru, ale i samostatný pronájem prostor bez cateringu

Co mohou Manifesto akce nabídnout

Image Alt
Kulinářská kreativita: Vyberte si z rozmanité nabídky jídel a drinků. Nechte náš tým expertů vytvořit menu na míru přesně pro vás a vaše chuťové buňky.
Image Alt
SOOT bar: Vychutnejte si jedinečný mixologický zážitek díky SOOT baru a jeho pozorné obsluhy. Rádi vám navrhneme koktejl na míru pro ještě větší dojem na hosty.
Image Alt
Zábava a vybavení: Náš prostor je stvořen pro živá vystoupení, takže máme přístup k profesionálnímu DJ pultu, vysoce kvalitním obrazovkám, mikrofonům a k dalšímu modernímu audiovizuálnímu vybavení.
Image Alt
Kouzlo detailu: Nabízíme plakáty na míru, vlastní menu a mnoho dalšího, abychom zajistili, že každý detail bude dokonalý a hlavně váš.

Naše speciality

Image Alt
Firemní akce a večeře: Zkuste změnit prostředí a dopřejte svým kolegům příjemné chvíle mimo kancelář. Degustační menu a koktejly na míru rozproudí konverzaci a zábavu.
Image Alt
Teambuilding: Stmelte tým společnými zážitky, prostřednictvím zábavných her a kvízů, karaoke večerů, akrobatických show, kutilských dílen apod.
Image Alt
Interaktivní workshopy: Učiňte svou akci poutavou a nezapomenutelnou s kurzem vaření, školou čepování piva, ochutnávkou vín, degustací koktejlů, mícháním parfémů, tanečními hodinami a dalšími lekcemi!
Image Alt
Narozeninové oslavy a rodinné oslavy: Potřebujete dort se svíčkami, balónky nebo fotografa, který zachytí váš speciální den? Vaše přání je naším rozkazem.

Manifesto po celý rok

Manifesto s lehkostí reflektuje aktuální roční období a vytváří podmanivou atmosféru po celý rok. S příchodem léta láká k návštěvě náš bazének, kde si můžete vychutnat osvěžující drinky na sluníčku a sdílet společné chvíle s přáteli. V zimě, kdy se krátí dny, vás náš vyhřívaný a krytý market přivítá příjemným jídlem a horkými koktejly, a to vše v okouzlující záři světýlek. Ať už je venku jakkoliv, Manifesto je ideálním místem pro pořádání vaší akce. Možnosti jsou neomezené a zajistí úspěch vašeho setkání, při kterékoliv příležitosti.

Akce byla pro naše hosty obrovským hitem! Všichni si naprosto užili skvělou zábavu a to, že personál byl extrémně rychlý a pozorný. Děkujeme za podporu Manifesta, byli jsme velmi spokojeni s výsledkem!

Gabi, která organizovala večeři pro hosty své svatby (v předvečer) pro své kanadské, americké a evropské přátele.
Chef