zpět na všechny restaurace zobrazit další restauraci

what's in the market

Holy Pasta

Holy Pasta

Božská chuť street foodu. Tento jedinečný koncept, který vznikl v Athénách v roce 2021, zpřístupnil prvotřídní chutě i mimo luxusní italské kuchyně. Holy Pasta není jen restaurace, je to vyznání lásky k těstovinám. Je to neustále se rozvíjející kulinářské dobrodružství, které nyní těší chuťové buňky v Athénách a v Praze a jejíž zrak se upírá k Mnichovu a dalším městům. Každé sousto je tu objevem, každý pokrm zážitkem.

Menu, které oslavuje povznášející chuť těstovin

Objednat si u Holy Pasta je jako zúčastnit se živé kuchařské show. Vyberte si z 3 druhů těstovin, 7 doplňků a 16 jedinečných omáček a sledujte, jak se připravují čerstvé přímo před vašima očima. Každý talíř je kulinářským zážitkem - od krémové lahodnosti Carbonara pasty až po zemitou eleganci těstovin s lanýži. Vegetariáni si mohou pochutnat na čerstvém Pesto Genovese, zatímco konzervativci ocení jednoduchost klasických těstovin jako Pomodoro a Quattro Formaggi. Tyto pokrmy jsou vizitkou kvality a kreativity domácí italské kuchyně. Menu je rozděleno do čtyř kategorií (maso, vegetariánská jídla, ryby a fitness), takže se nemůže stát, že byste si nevybrali.
Holy Pasta

Konečně! Pokud hledáte čerstvé autentické italské těstoviny, které používají prvotřídní suroviny, Holy Pasta je vaše místo! Těstoviny jsou denně čerstvé. Nenechte si je ujít!

Nikolaos Ntemos

Lahodné čerstvé těstoviny. To místo se mi opravdu líbí. Obrovský výběr omáček a těstovin. Odteď je to moje oblíbené místo s těstovinami!

Ni Ko
Holy Pasta

Kulinářské umění pod vedením šéfkuchaře Yannise Solakise

Kouzlo kuchyně Holy Pasta nemá na svědomí nikdo jiný než oceňovaný šéfkuchař Yannis Solakis. Šéfkuchař, který má za sebou více než tři desetiletí kulinářského umění v New Yorku, Londýně, Amsterdamu a na Mykonosu, vnáší do každého pokrmu zkušenosti z celého světa. Jeho slavná kariéra zahrnuje působení ve společnosti Barilla jako kontrolor kvality největšího světového výrobce těstovin - což posílilo jeho odborné znalosti při vytváření autentických a inovativních receptů na těstoviny. V Holy Pasta se snoubí vášeň a dovednosti, aby vytvořili menu, které je nejen rozmanité, ale také hluboce zakořeněné v tradici a kvalitě italské kuchyně. Připojte se k nám a vychutnejte si božskou chuť, kterou přináší Holy Pasta do Manifesta.

Rezervace co se vám vryje do paměti

Manifesto je zážitek, který se vyplatí plánovat předem. Zamluvte si místo a náš tým vás přivítá s otevřenou náručí.
Holy Pasta

follow
the restaurant

you might
also like