zpět na všechny restaurace zobrazit další restauraci

what's in the market

SOOT bar

SOOT bar

Bar pod širým nebem, který vypadá kouzelně i za denního světla. Objevte nové chuťové kombinace vytvořené pro každou příležitost a náladu.

SOOT od rána do večera

Jde o víc než jen skvělé drinky a koktejly, jde o vytvoření nezapomenutelného zážitku a atmosféry. SOOT je denní a noční bar Manifesta. Jeho hravý přístup k řemeslu nabízí originální menu, které odráží sezónu i zajímavé trendy, aby vám vždy mělo co nabídnout k prozkoumání.
SOOT bar

Chutné drinky v roztomilém venkovním food marketu. Příjemná atmosféra i drinky. Objednal jsem si koktejl Mirage, který byl novinkou v nabídce. Dobře vyvážené a dokonale namíchané! Všechny jejich drinky působí velmi čerstvě a mají skvělý výber mocktailů.

kim walker

Velmi útulné a zároveň moderní místo pro strávení večera. Výborné koktejly, spousta zajímavého jídla. Rozhodně se mi tam líbilo.

Escape02339398124
SOOT bar

Rebelský bar s moderní duší

SOOT je moderní značka, která chce poskytovat špičkové, a přitom cenově dostupné, mixologické zážitky zákazníkům z celého světa. Můžete se zde spolehnout na zákaznický přístup, důraz na kvalitní suroviny a nekompromisní kvalitu.

Rezervace co se vám vryje do paměti

Manifesto je zážitek, který se vyplatí plánovat předem. Zamluvte si místo a náš tým vás přivítá s otevřenou náručí.
SOOT bar

follow
the restaurant

you might
also like