zpět na všechny restaurace zobrazit další restauraci

what's in the market

FLAME by Antricote

FLAME
by Antricote

Tento steakhouse je plný vášně pro kvalitní maso, otevřený oheň a dobré víno. Dokonalý steak podle FLAME by Antricote? Brutální a překvapivě měkký zároveň, s hustou sladkou oříškovou vůní a rudou kůrkou. Vyzkoušet byste měli také lahodné špízy pomalu grilované na dřevěném uhlí k dokonalosti. Každé sousto v této restauraci je cestou chutí a textur! Dalo by se dokonce říct, že jde o kulinářské mistrovské dílo.

Autentická chuť jižního Kavkazu

Máte chuť na něco šťavnatého? Vychutnejte si různé druhy masa nebo zeleniny na špízech pomalu připravovaných na dřevěném uhlí spolu s vlastním čerstvým chlebem Tendir, autentickým salátem Mangal a omáčkou Ajika—vše vyrobené podle tradičních receptur předávaných z generace na generaci. Doprovází je pečlivě vybraná vína, která dokonale doplňují jejich pokrmy. Vše je připraveno tak, aby vás provedli Kavkazem, oblastí mezi Černým a Kaspickým mořem, o kterou se dělí malebný Ázerbájdžán, Arménie a Gruzie. To vše uprostřed Manifesto Marketu Anděl.
FLAME by Antricote

Nejlepší steakhouse v Praze!!!! Vřele doporučuji 💜💜💜💜

Julie Rimmerova

Nejlepší steak, jaký jsem v Praze jedl. Jídlo a nápoje byly úžasné. Určitě bychom se rádi vrátili.

Khanh Hien Hoang
FLAME by Antricote

Kde je grilování masa považováno za umění

Tým Antricote je hrdý na každé jídlo, které podává, a přináší gurmánům v Manifestu chutě ze srdce Kavkazu. Tam, odkud pocházejí, se grilování masa stalo uměním, které se předává z generace na generaci a které umí připravit jen ti nejzkušenější umělci. Vybrali ty nejlepší produkty a zakomponovali je do receptů předků z tohoto koutu světa. Až budete v Praze, určitě to vyzkoušejte. Zaručujeme vám, že budete odcházet spokojení a s nově nabytým pochopením pro umění grilování.

Rezervace
co se vám vryje
do paměti

Manifesto je zážitek, který se vyplatí plánovat předem. Zamluvte si místo a náš tým vás přivítá s otevřenou náručí.
FLAME by Antricote

follow
the restaurant

you might
also like