zpět na všechny restaurace zobrazit další restauraci

what's in the market

Frenchy

Frenchy

Oh là là, jak "Frenchy" umí být vaše chutě? Tvůrci oblíbených vinných barů AVA a La Cave d'Adrien zapustili kořeny uprostřed Manifesto Marketu s vynikajícím francouzským vínem a tapas nabídkou, která potěší nejen milovníky Francie.

Z Anděla do Francie jedním douškem

Nechte se přenést k francouzskému pobřeží těmi nejvybranějšími víny a čerstvými ústřicemi, které volají vaše jméno. Nemusíte být Emily v Paříži, abyste dokázali ocenit dary této sofistikované kuchyně, stačí být v Praze. Zamiřte do Manifesta pro víno nebo šampaňské spárované se sýry, uzeninami a dalšími delikatesemi — vše v té nejvyšší kvalitě ve vinárně Frenchy. Vive la France!
Frenchy

Oblíbená vinárna v Praze. Vysoce kvalitní produkt s úžasným výběrem vín. Zkušený a vstřícný majitel vždy skvěle naladěn, což se pozitivně odráží na personálu. Vřele doporučuji pro příjemný francouzský večer!

Baptiste DE BRUGIERE

Neuvěřitelná atmosféra, výborné víno a skvělá obsluha! Vřele doporučuji všem milovníkům/nadšencům (nebo zájemcům) do výborného francouzského jídla a vína. Doporučuji všemi deseti. ✨

belle zal
Frenchy

Adrien - požitkář z Francie

Majitel Frenchy Adrien Bricout má v Praze několik vináren. Navštívit můžete i La Cave d'Adrien na Vinohradech nebo AVA by Adrien v centru města. Ať už se rozhodnete pro kterýkoliv vinný bar, ohromí vás skvělý výběr vína spárovaný s nabídkou tapas, přátelský a profesionální přístup a stylové místo, ve kterém se budete cítit výjimečně.

Rezervace co se vám vryje do paměti

Manifesto je zážitek, který se vyplatí plánovat předem. Zamluvte si místo a náš tým vás přivítá s otevřenou náručí.
Frenchy

follow
the restaurant

you might
also like