zpět na všechny restaurace zobrazit další restauraci

what's in the market

Bakery60

Bakery60

Úplně první pekárna korejského typu v Praze, kde je dostatek pečiva a kávy pro celý Manifesto i mimo něj. Jejich nabídka vypadá jako z pohádky—nadýchané dorty, spousta bílého krému a polevy, velké jahody... Všechny vaše sladké sny se zde stanou skutečností, jakmile vstoupíte do marketu bočním vchodem.

Pekárna, kterou si zamilujete

Tato korejská pekárna nabízí lahodné dorty, nadýchané pečivo, sýrové corndogy, koblihy a mnoho dalšího! Ať už sladké, nebo slané, čeká vás tu dobrota, protože vše je čerstvé a vyrobené s láskou a péčí, kterou si zaslouží. V kombinaci s kávovými specialitami jako je mátové, matcha a dolce latte, bude toto občerstvení perfektním povzbuzením kdykoli během dne.
Bakery60

To je nález. Velmi odlišné pečivo a všechno, co jsem ochutnala, bylo vynikající. Corndogs, sladká kukuřičná buchta a kobliha z červených fazolí. Mňam!

Robin Terell

Rozhodně mé nejoblíbenější místo v Praze. Různé korejské pečivo a dorty. Objednala jsem si zde hodně narozeninových dortů. Samozřejmě doporučuji všem!

apolin 656
Bakery60

Týmovou prací společně k naplnění snu

Tato pekárna je sladká i díky svému příběhu. Provozuje ji mezinárodní pár, který se do sebe zamiloval v kuchyni. Od té doby se jejich tým rozrostl—láska, podpora, produktivita, kreativita a růst jsou nyní hlavními ingrediencemi zdejšího úspěchu. Objevte chuť, texturu a vůni Koreje!

Rezervace
co se vám vryje
do paměti

Manifesto je zážitek, který se vyplatí plánovat předem. Zamluvte si místo a náš tým vás přivítá s otevřenou náručí.
Bakery60

follow
the restaurant

you might
also like