zobrazit další post

Zahřejte se podzimními novinkami v Manifesto Marketu na Andělu
sdílet

Zahřejte se podzimními novinkami v Manifesto Marketu na Andělu

Zde je několik foodie tipů:

  • Frenchy: tento vinný bar nabízí dvě sýrové speciality - Sýrové fondue, jako ideální jídlo pro sdílení s přáteli a rodinou, a Raclette jako příjemné zpestření pro zkušené chuťové buňky. Spolehněte se na Adriena a jeho tým s výběrem vína, které se bude hodit k těmto sezónním podchoutkám.

  • Barva: vyzkoušejte tradiční ukrajinské varenyky plněné králíkem a dýní nebo jejich smaženou verzi. A ochutnejte jejich Kyjevskou kotletu nebo vydatnou dýňovou polévku jako zajímavou alternativu ke klasickému boršči.

  • Fasù: tři rodáci z Apulie pro vás mají připravené podzimně laděné pizzy - v nabídce je Salsiccia s italskou klobásou, sýrem scamorza a mozzarellou. Nebo Campagnola s lilkem, sušenými rajčaty a olivami taggiasca.

  • Alebrijes Cocina Mexicana: vyberte si jednu ze čtyř variant Burrita - carne, veggie, pollo nebo pastor - a přihoďte si na talíř totopos a jalapenos pro pikantní chuť, když se potřebujete prohřát i zevnitř.

  • Taiko Ramen Bar: kromě japonské nudlové polévky ramen si tady můžete dát i několik novinek – dva druhy rýžových mis: Karaage Don (kuřecí) nebo Gyudon (hovězí) a udon nudle podávané se zeleninou, pak-choi, spolu s kuřecím masem nebo krevetami.

  • FLAME by Antricote: tento kavkazský steakhouse představuje nový steak ze svíčkové podávaný s pečenými bramborami. 

Nikam se vám nechce?

V opravdu chladné a líné dny si můžete pochutnat na dobrotách z Manifesto Marketu v pohodlí domova. Jídla z našich restaurací můžete kombinovat během několika kliknutí prostřednictvím doručovacích platforem jako jsou Bolt Food, Wolt a Foodora

Tip: Vychutnejte si s jídlem horký koktejl 

Povzneste své pokrmy na vyšší úroveň s novými horkými koktejly ze SOOT baru - Nutty Monkey, Hot Pear Toddy a Hot Apple Pie, který je k dispozici i v nealkoholické variantě vhodné i pro ty nejmenší.